top of page

Астрологи, таксисти і дресирувальники собак: податки з підробітку платити доведеться всім


Українців, які мають додатковий заробіток, змусять сплатити податки. Це передбачено фіскальною реформою, яка зараз проводиться в Україні. Платити податки доведеться більш як із двох десятків трудової діяльності. Причому оподаткуванню тепер підлягає як основна робота громадян, так і підробіток, яким вони займаються у вільний час. Податки із підробітку доведеться сплачувати щомісяця.

Таксисти і перукарі, репетитори, хатні робітниці і дресирувальники собак – далеко не повний перелік робіт, з яких потрібно буде сплатити внесок у скарбницю. Величина податку з підробітку становитиме 5,5%. Втім, такий невеликий податок передбачений лише з тих робіт, які не приносять нечуваного прибутку.

Якщо ж річний прибуток перевищить 153 мінімальні зарплати (нинішнього року це 994,5 тис. грн на рік або 82 875 грн на місяць), то доведеться платити вже не 5,5, а 18%.

А щоби підробітники не могли приховати від держави свої надмірні доходи, всі будуть зобов'язані працювати лише з касовими апаратами. Завдяки їхньому використанню, ДПС зможе контролювати, хто, за що і скільки заробив. Платити податок із підробітку потрібно буде щомісяця.

Податки з підробітку доведеться сплачувати таким фахівцям: таксистам;

власникам орендованого житла;

дресирувальникам собак;

тамадам;

ландшафтним дизайнерам;

фотографам;

художникам;

няням;

домашній прислузі;

надомним перукарям;

спеціалістам, які займаються ремонтом;

спеціалістам з манікюру та педикюру, які працюють удома;

психоаналітикам і психотерапевтам;

астрологам і ворожкам, які заробляють спіритизмом.

138 переглядів0 коментарів

Kommentare


bottom of page