top of page

Військօвий експерт про втрати рօсіян на аерօдрօмі “Саки”

На військовому аеродромі “Саки” згоріли набагато більше літаків про які нам повідомляють

Вам і половини того, що там сталося не розказали, насправді там повністю повзлітали в повітря цілі ангари з тисячами крилатих ракет і літаками”: військօвий експерт про втрати рօсіян на аерօдрօмі “Саки”. Про все це розповів Олександр Зеленько, колишній співробітник зовнішньої розвідки КДБ Радянського Союзу в ефірі телеканалу “Київ”. “Там їх зовсім не 9 літаків, там їх понад 20, при чому не зовсім літаків. Це якраз ті сволоти, які запускали ракети по наших мирних містах. Це саме ті стратегічні бомбардувальники, які перебуваючи за межами нашої ППО, скоїли нелюдські злочини, знищуючи Вінницю, Кременчук, це ті, хто якраз і вбивав мирне населення. Згорів і дуже дорогий ІЛ-76. Згоріли кілька ударних вертольотів, які коштують кілька десятків мільйонів доларів, згоріли величезні склади крилатих ракет. Кожен вибух, який там лунав – це були врятовані і збережені життя сотень українців”, – говорить Олександр Зеленько.

Експерт додав, що якщо коли-небудь стануть відомі імена тих, хто, можливо, доклав руку до цієї події, це будуть без перебільшення імена тих, хто переломив хід у цій війні.

“Якщо ми визнаємо, що це наших рук справа, то ми підставляємо велику кількість людей. Тобто, люди, які провели, люди, які здійснили, люди, які вивели наших хлопців. Це – дуже великий ризик, таким чином ми ускладнюємо усі наші наступні операції. Тому ми абсолютно чітко говоримо – наших там не було”, – сказав експерт.

480 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page