top of page

В Світловодську відбувся Чемпіонат України з пішохідного та велосипедного туризму

В Світловодську відбулися Чемпіонати України серед юнаків та дівчат 2004-2009 років народження з пішохідного та велосипедного туризму

9 липня відбулося офіційне закриття 50-го Чемпіонату України з пішохідного туризму та 7-го Чемпіонату України з велосипедного туризму серед юнаків та дівчат 2004-2009 років народження.

Розташування наметового містечка та самі змагання базувалися на території Світловодської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату I-III ступенів №2 та в парку культури та відпочинку імені Тараса Шевченка. Цього року Чемпіонати зібрали понад 500 учасників (32 команди) з різних куточків України. Чемпіонати тривали з шостого по дев’яте липня і за цей час абсолютно всі учасники продемонстрували неперевершені спортивні результати, як в командних змаганнях так і в особистих на дистанціях.

Командні змагання 50-го Чемпіонату України з пішохідного туризму проходили в категоріях: «Смуга перешкод» та «Крос-похід».

Чемпіонат з велосипедного туризму - на дистанціях: «Комплексна дистанція» (дистанції «Фігурне водіння велосипеду», «Тріал», «Велокрос», особисто-командні змагання); «Вело-ралі» (командні змагання).

В урочистому заході офіційного закриття Чемпіонатів взяли участь організатори, меценати, суддівська колегія та учасники. Світловодський міський голова Андрій Маліцький в рамках заходу привітав учасників заходу подарунками та взяв участь в нагородженні переможців Чемпіонатів.

Відділ з внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю.
43 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page