top of page

Королівський смак впроваджує програму кредитування агробізнесу

Оновлено: 23 лист. 2021 р.

Партнерська угода про співпрацю з питань кредитування

«Всім нам відомий вислів "Час - це гроші". Я би додав, а гроші – це важіль руху у розвитку агробізнесу. Вони, як паливо, без якого неможливо запустити комбайн для збору врожаю, і якщо цього палива не вистачає, настає занепад вашої мети та, здавалося б, бездоганний план та кінцевий результат руйнуються у вас на очах» - говорить успішний бізнесмен Максим Король - директор ПП Віктор і К, ТМ Королівський смак та аграрної групи компаній Семаль.


Сьогодні в непростих умовах, в яких опинилася українська економіка, компанія Семаль зберігає стабільну позитивну динаміку росту. Це додає впевненості нашим аграріям в стабільній роботі, стійкості та рішучості під час кризи та всесвітньої пандемії.

Аграрна група компаній "Семаль" набрала високі, що випереджають темпи, показники і зміцнює свої позиції як сучасна, високотехнологічна компанія з хорошим потенціалом якісного зростання.

Компанія "Семаль" піклується також і про аграрний бізнес центрального регіону України і впроваджує найбільш ефективні механізми підтримки – програму кредитування агробізнесу.

Тож, якщо у вас виникли проблеми з нестачею коштів, коли ваш бізнес потребує додаткових ресурсів, а банківське кредитування, як система настільки складна і вичерпала себе, державні програми не працюють належним чином - Аграрна група компаній Семаль (ТМ Королівський смак) надає можливість отримати кредит на мінімальну відсоткову ставку в гривнях під врожай та мінімальний пакет документів. І можливість укласти договір з заводом на постачання насіння соняшника та сої.

Програма працює вже другий рік, має позитивний результат. У минулому році аграрії мали можливість отримати кредит від 2 000 000 до 100 000 000 грн, в цьому році бюджет програми збільшено.


Пригадаємо американського бізнесмена та колишнього президента США, мільярдера Дональда Трампа, який говорив: «Немає нічого більш злочинного для фінансового благополуччя, ніж вигадати відмінну ідею і через брак коштів не спромогтися реалізувати її».

Пам'ятайте, з будь-якої ситуації завжди є вихід, і ми вам в цьому допоможемо.

Коли ви долаєте труднощі, ви піднімаєтеся і стаєте сильнішими.


Королівський смак – компанія, якій довіряють!

Відчуйте переваги взаємовигідної співпраці!

Довідково-інформаційний контакт-центр ТОВ «Семаль»: +38 (096) 359-71-07


348 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page