top of page

До Дня міста Кременчука відбудеться виставка - ярмарок голубів

25 вересня 2021 року на бульварі Пушкіна традиційно відбудеться виставка - ярмарок голубів та декоративних тварин, присвячена до Дня міста Кременчука. Генеральні партнери заходу: ТМ Королівський смак, Аграрна компанія «Семаль», ТМ Королівська ферма.

У Кременчуці проведення такої виставки є доброю традицією, яка стала справжньою міською візитівкою. Кожен рік вже більше двадцяти років поспіль виставковий ряд поповнюється новими породами голубів від елітних до спортивних і поштових, іншими птахами, свійськими тваринами та декоративними рослинами.

Століття тому саме Кременчук славився панськими породами голубів – крюківськими та кременчуцькими, одна з яких була виведена колишнім кременчуцьким градоначальником Андрієм Ізюмовим.

Варто відзначити, що 2019 році у Кременчуці на честь Андрія Ізюмова, який керував містом наприкінці XІХ століття, а також став знаним на увесь світ голубівником, на його честь було відкрито однойменний сквер на вулиці Академіка Маслова.

Під час ярмарки буде відкрито фотозону та проходитеме дегустація продуктів бджільництва від ТМ «Королівська ферма»


10:00 - біля пам'ятника О.С. Пушкіна діти зможуть випустити у небо голубів в знак миру і єднання в Україні.


"Запрошуємо всіх на Свято добра та позитиву, на вас чекають багато приємних сюрпризів та подарунки. Не забуваємо і про бездомних тварин, які потребують нашої уваги і допомоги. Під час заходу буде можливість допомогти волонтерам, які займаються питаннями безпритульнильних тварин, або взяти безкоштовно у добрі руки собі чотирилапого друга - при умові належного догляду", розповів організатор заходу, голова правління ГО «Екорух «Зелена планета» Геннадій Тертичний

Виставка - ярмарок голубів, птахів і домашніх тварин працюватиме з 7.00 до 14.00 години на бульварі О.С. Пушкіна з дотриманням карантинних вимог.


Вхід та участь у заході безкоштовна1 540 переглядів0 коментарів

コメント


bottom of page