top of page

Еко-ринок у Недогарках - традиція смаку та якості від ТМ Королівська ферма

Покупці з різних міст та сел з'їзджаються у Недогарки, щоб купувати та скуштувати екопродукцію. Сьогодні до крафтового ринку завітав голова Піщанської ОТГ Олександр Краплина.

Голова Піщанської ОТГ підкреслив, що відкриття крафтового ринку у с.Недогарки - це створення робочих місць та розвиток територіальної громади. Побажав команді Аграрної компанії Семаль та ТМ Королівська ферма успіху, натхнення, примноження високих результатів і не зупинятись на досягненнях.

У горщиках продають смачну, соковиту та ароматну домашню ковбаску. На вітринах холодильників чекає на покупців різноманіття видів м'яса: цесарки, нутрія, баранина, телятина, козлятина, страусине, перепелине та ін.

З власної бджільницької пасіки експонований мед з акації, соняшника, різнотрав'я, мед з горішками, а також прополіс та пилок. Також представлені гриби - на різний смак та гаманець.

Дуже користуються попитом яйця перепелині та страусині - від малого до великого.

В одному страусиному яйці - приблизно 20 курячих. Омлет з таких яєць виходить розміром з велику піццу, ним можна нагодувати чоловік вісім-десять. Страусині яйця - найбільші яйця в світі.

Самі дієтичні та делікатесні яйця - яйця перепілки. Перепелиці відкладають яйця в траву, і в народі вважається, що вони насичуються енергією землі. Лікарі дуже рекомендують перепелині яйця жінкам під час вагітності та годування. Ще є думка, що перепелині яйця - афродизіак.

А ще тут пригощають смачними варениками та дають на дегустацію Хреновуху та Калганівку власного виробництва.

І куди б не подивитися - скрізь усе смачно і корисно. Ми навмисно не розповідаємо про увесь асортимент продукції, бо він великий і дійсно вражає своєю калоритністю і масштабністю. Кожен зможе приїхати попробувати та вибрати собі по душі і за смаком екопродукцію, якість якої гарантована, а ціна приємна.

Тож запрошуємо усіх на крафтовий ринок у село Недогарки, він знаходиться на вул. Миру, 63, на трасі Кременчук - Київ. Години роботи: 8 : 00 - 19 : 00 щоденно

ТМ Королівська ферма - традиція смаку і якості !

917 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page