top of page

Заступник міністра Чернишова їде до Світловодська

Міністр Чернишов відправив свого заступника до Світловодська, щоб вирішити питання з опаленням у людей

Підключення житлових будинків до опалення загалом по Україні йде за планом і без критичних ситуацій. Проте у Світловодську Кіровоградської області люди все ще живуть без тепла. У зв'язку з цим до регіону вирушив заступник міністра Міністерства розвитку громад та територій. Про це глава відомства Олексій Чернишов розповів під час онлайн-брифінгу.

Загальний показник підключення до житлових будинків – 90%. Об'єкти соцструктури – майже 98%. Критичних ситуацій немає. Все йде за планом. В Одеській та Херсонській областях підключено близько 80%. Місцева влада отримала завдання підключити до кінця тижня. Очікуємо, що до завтра всі мешканці регіонів отримають тепло, – зазначив Чернишов.

Він також повідомив, що 16 областей підключили 100% житлового фонду. Інші наближаються до цих показників. Щодо ОСББ Чернишов заявив, що ті ухвалюють рішення про старт опалювального сезону на загальних зборах. Міністр підкреслив, що йому відомо про випадки «затягування» в деяких із них. І що рішення про початок опалення мають ухвалити співзасновники.


Щодо Світловодська у Кіровоградській області Чернишов зазначив, що у місті є проблеми, проте пообіцяв, що їх буде оперативно вирішено.

- 59 будинків не підключені до опалення. Дав доручення терміново відвідати Світловодськ, знайти рішення і терміново підключити усі 100% будинків. Є поодинокі випадки, і всі вони перебувають під нашим контролем і технічно будуть вирішені, - запевнив міністр.

Він також вкотре сказав, що цього опалювального сезону вартість газопостачання та тепла не має зростати.

До цього Кабмін заборонив вимикати тепло до кінця опалювального сезону. Прем'єр країни заявив, що у країні є достатній запас для стабільного проходження зими.

55 переглядів0 коментарів

댓글


bottom of page