top of page

«Зниклого» Олега Винника знайшли у Вінниці


Останній місяць користувачі соцмереж міркують, куди ж зник їхній кумир Олег Винник. Досі було невідомо те, чим займається улюбленець «Вовчиць». Адже він не пішов до тероборони, на фронт або ж волонтерити. Крім того, Олега Винника не помічали на благодійних концертах за кордоном. А дехто з його колег, зокрема Оля Полякова, стверджувала, що у співака серйозні проблеми зі здоров'ям.


Втім, військовослужбовець 135 батальйону ЗСУ Роман Недзельський привідкрив завісу таємниці співака. Він у Facebook опублікував знімок, зроблений у Вінниці. Поруч із Олегом Винником — два волонтери. Відомо, що вони переганяли ці машини з Німеччини. А до поста прикріплено відео та інші фото, на яких зображені машини для фронту від артиста.

«Сьогодні з Вінниці на передову вирушає ще одна бойова Вовчиця від Олега Винника. Разом до перемоги! Слава Україні! Слава нашим героям! — написав Недзельський. «Вовчиця — це благодійний фонд Олега Винника. Це не перше авто, яке він нам передає. Усього буде близько 12−15 машин, перші три вже на фронті нищать орків, решта йде. Нам дуже потрібні машини — це дефіцит. Нам би ще таких пару Олегів Винників та Притул, і „Укроборонпром“ можна розпускати. Він хороша людина», — зазначив військовий.

Втім, війна дещо змінила зовнішність Олега Винника. Наразі він носить бороду та сонцезахисні окуляри.

203 перегляди0 коментарів

Commentaires


bottom of page