top of page

З 01 вересня 2021 року розпочато збір документів для отримання дотації за бджолосім'ї.

До уваги власників бджолосімей громади

З 01 вересня 2021 року розпочато збір документів для отримання дотації за бджолосім'ї.

Дотація за наявні бджолосім’ї - надається на безповоротній основі юридичним особам, фізичним особам-підприємцям та фізичним особам, які є власниками бджолосімей, за наявні в поточному році від 10 до 300 бджолосімей, у розмірі 200 гривень за бджолосім’ю. Максимальний розмір дотації становить 60 000 гривень одному отримувачу.

Дотації за бджолосім’ї фізичним особам та фізичним особам - підприємцям, зокрема сімейним фермерським господарствам, нараховується на ту кількість бджолосімей, що зазначена у ветеринарно-санітарному паспорті пасіки, обстеження якої було проведено Держпродспоживслужбою у поточному році.

Документи для отримання дотації:

1. Копія ветеринарно-санітарного паспорта пасіки.

2. Копія рішення про державну реєстрацію потужності.

3. Копія довідки або договору про відкриття рахунка в банку (IBAN).

4. Картковий рахунок.

5. ЄДРПОУ Банку.

6. Копія паспорта громадянина України.

7. Копія документа, що засвідчує реєстрацію у Державному реєстрі фізичних осіб - платників податків (крім фізичних осіб, які через свої релігійні переконання відмовляються від прийняття реєстраційного номера облікової картки платника податків та повідомили про це відповідному органу доходів і зборів і мають відмітку в паспорті). (Ідентифікаційний номер).

З питань реєстрації звертатися до управління економіки, ресурсів та розвитку міста виконавчого комітету Світловодської міської ради за адресою: м. Світловодськ, вул. Героїв України буд. 14, ІІ поверх, кабінет № 30.

63 перегляди0 коментарів

Komentar


bottom of page