top of page

Кисень та концентратори для медичних потреб міста

Ситуація з постачанням кисню та концентраторів для медичних потреб міста

Про ситуацію з постачанням кисню і концентраторів для медичних потреб розповідає заступник головного лікаря по медичній частині КНП “Світловодська центральна районна лікарня” Світловодської міської ради Пашаєв Джейхун Алі Огли. Він зазначив, що “Світловодською міською радою було виділено 250000,00 грн. на придбання концентраторів повітря. Відповідно 5 двопотокових концентраторів лікарня вже отримала та активно використовує у роботі: 2 підключені в реанімації, 2 в терапевтичному відділенні та 1 в інфекційному відділенні. Очікується надходження ще 3-ьох концентраторів (скоріш за все наступного тижня), 1 з них буде двопотоковим та 2 однопотокові. Їх застосування теж буде розподілене між реанімаційним, інфекційним і терапевтичним відділеннями.

Що стосується медичного кисню, на даний момент, підключено 40 повних балонів і 20 балонів ще є в запасі у постачальника. Плануємо вирішити питання з черговим придбанням і постачанням кисню на виділені міською радою 150000,00 грн., проте спостерігається картина з можливого підвищення вартості кисню.

Використання кисню, на сьогодні, трохи зменшилось, проте обставини щодня змінюються. При повному використанні потужностей – задіюємо в межах 24 балонів на добу. На жаль, зниження захворюваності на COVID-19 серед населення практично не спостерігається, ситуація залишається напруженою, подекуди навіть погіршується. Для розуміння – в терапії зараз налічується 23 пневмонії, в інфекційному відділенні – 12 пневмоній, в реанімації – 7. Серед означених пацієнтів сьогодні 3 з підтвердженим ПЦР дослідженням (в інфекційному відділенні), 1 пацієнт направляється в Олександрію та 1, скоріш за все, буде лікуватись в Кременчуці (за власним бажанням), ще 1 пацієнтка завтра буде направлена в Олександрію”, - розповів заступник головного лікаря по медичній частині Д. Пашаєв.

За даними міського фінансового управління, за рахунок бюджету Світловодської міської територіальної громади (згідно уточненого плану станом на 01 грудня 2021 року), було передбачено кошти на:

Загальний фонд:

-придбання медикаментів та вакцини – 300000,00;

-придбання індивідуального захисту для забезпечення медичних працівників у період спалаху інфекцій – 30000,00;

-придбання кисню у період спалаху інфекцій – 30000,00;

-ремонт кисневої рамки та проведення монтажних робіт по облаштуванню операційної вуглекисневою установкою в будівлі хірургічного стаціонару – 67187,00;

-придбання кисню для лікування хворих – 241841,74.

Спеціальний фонд:

-кисневі концентратори, апарат для лазеротерапії, апарат для приготування синглетно-кисневої суміші, апарат для місцевої дарсонвалізації – 320968,00 тощо.

Разом по установі (згідно уточненого плану станом на 01 грудня 2021 року (з урахуванням видатків по інсуліну) – 10366303,74.

295 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page