top of page

Компанія Королівський смак надала чергову допомогу нужденним

Слова вдячності на адресу компанії Королівський Смак та її керівництву Віктору Михайловичу Королю та Максиму Вікторовичу Королю

До повномасштабної війни, під час війни та до сьогодні приватне підприємство «Віктор і К», компанії «Королівський смак» надає допомогу потребуючим.

Так, у листопаді, компанія підтримала внутрішньо переміщених осіб у смт Власівка, а у грудні вже роздавала продуктові набори безпосередньо самим мешканцям Власівки. Про це розповів керівник пресслужби підприємства «Королівський смак» Геннадій Тертичний.

"У листопаді ми роздавали гуманітарну допомогу внутрішньо переміщеним особам, вже зараз - надаємо підтримку пільговій категорії населення та нужденним селища міського типу Власівка.


Пакети формувалися здебільшого з власної продукції заводу, чай, крупи та цукор ми вже докуповували додатково.


До списку, увійшли більше ста сімей, мешканців смт Власівка, які є представниками різних соціальних категорій: інваліди, діти з обмеженими фізичними можливостями -інваліди, діти без батьківського піклування - сироти, одинокі люди похилого віку, багатодітні сім'ї тощо.

Гуманітарна допомога являла собою пакунок продуктів харчування на сім’ю пільгової категорії.

Работа у благодійному напрямку проводиться щодня, але враховуючи що війна ще триває, ми не афішуємо все, над чим працюємо і допомагаємо.


Можу додати лише, що двічі гуманітарну допомогу - а це тони круп та соняшникової олії - ми передавали на прохання світловодської влади для переселенців; на Кременчук відвантажували олію; на Запоріжжя, щоб уникнути гуманітарної катастрофи; на склади Тернопільщини та інші регіони.

Співпрацюємо також з багатьма фондами та надаємо разом допомогу.

Робимо все можливе для підтримки населення та найшвидшої Перемоги!", - розповідає Геннадій Тертичний

Компанія Королівський смак завжди з вами !

43 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page