top of page

Королівський смак захисникам на "нуль" в Куп'янську привіз допомогу до свята Різдва

Королівський смак побував у найгарячішій точці на мапі України - Куп'янську, щоб передати захисникам допомогу до Новорічно-різдвяних свят

Куп'янськ - хоч і деокуповане місто - але на сьогоднішній час на відстані кількох кілометрів перебувають вже ворожі війська. Руїни, випалена земля, кратери від обстрелів, порожнеча... Ті одиниці місцевих, що залишилися, блукають порожнім містом, мов привиди, багато залишених напризволяще тварин.

Російські військові постійно нарощують сили та продовжують інтенсивно штурмувати та наступати на Куп'янському напрямку для заволодіння панівних висот.

"Незважаючи, що Куп'янськ зараз найгарячіша і найнебезпечніша точка, і наші військові під постійними обстрілами відбивають ворожий наступ, необхідно підтримати наших хлопців. Було прийнято непросте командне рішення - відправити Гуманітарний десант у найгарячішу точку країни, де йдуть потужні бої, та наші захисники щодня мужньо відбивають наступ ворожої навали", - Максим Король, меценат та керівник компанії.

"Перебуваючи безпосередньо на фротні, на лінії вогню, коли ворог знаходиться у декількох кілометрах, завмирає серце від постійних неприпиняючих обстрілів кожні 3-5 хвилин, адже лунають безперервно гучні вибухи. Таке відчуття, що всередині ти вибухаєш від потужного звуку, потім знову збираєш себе до купи, і все розпичинається спочатку. А хлопці тут щодня на межі життя - смерті і, у кращому випадку, раз у рік можуть відвідати на декілька днів свої сім'ї. Тут у Куп'янську та по всій лінії фронту зовсім інша реальність. Розумієш, що війна продовжується, новини дуже далекі від того, що показують цивільним по телебаченню. У цьому і криється головна проблема і небезпека, бо люди вже звикають до цього і втрачають пильність, їм здається, що все позаду, і війна там, десь далеко-далеко від них", - Геннадій Тертичний.

"Загроза нікуди не ділася, ворог не залишає спроб захопити всю Україну. Їх кількісно дуже багато, зброї та боєприпасів достатньо. Все тримається на силі і волі наших мужніх захисників. Без перебільшення, кожен, хто перебуває на "0" - Герой. Наші військові в нерівних умовах намагаються всіма силами стримати "орду".

Не вірьте, коли вам розповідають, що ворог тупий, в лаптях та не вміє воювати... все вони вміють, навчені, принаймні вже попрактикувалися на нас. А "ми" згаяли дорогіцінний час, і війна переходить на невигідний для українців затяжний оборонний процес, на кшталт, як було з АТО", - Геннадій Тертичний.

"Дуже прикро усвідомлювати, що в тилу, впершу чергу, - чиновники, депутати та деякі цивільні не розуміють, що війну не виграти, витрачаючи бюджетні гроші на серіали, плитку чи барабани", - розповідають волонтери Олег Биков та Євген Бодаква. Тривають важкі бої, окупанти намагаються захопити населений пункт до Нового року. Поруч Синьківка – це невеликий населений пункт, але стратегічний. росіяни кинули великі сили на Куп‘янському напрямку. А ще величезні резерви рф стягує до кордону України.

Наші Герої прикладають титанічні зусилля, щоб вистояти і не віддати ворогові жодного метра української рідної землі.

Велика вдячність компанії Королівський смак, Віктору Михайловичу Королю, Максиму Вікторовичу Королю за надану і привезену допомогу.

Щоб не було так- як в Бучі та в усіх окупованих ворогом територіях України - вбивств, розстрілів, згвалтувань, катувань, фільтраційних лагерів, відібраних від батьків дітей, про які зараз стали замовчувати, треба допомогати нашим захисникам і не дозволяти владі всіх рівнів зраджувати народ заради власного збагачення і безпеки, а змушувати їх працювати на національні інтереси України. Треба зберегти націю від знищення.

Якщо зараз не будете підтримувати українську армію, то потім будете підтримувати російську, яка вас, якщо не вб'є чи не закатує, то відправить в перших рядах захоплювати інші країни Європи і світу.


СЛАВА ЗСУ ! БЕРЕЖИ Вас БОЖЕ ! 4.5.0.


Задля уникнення витіку будь-якої інформації та зберегти позиції та життя наших військових, було використано максимально обмежений фото/відеоматеріал і інформацію. Журналіст Геннадій Тертичний

651 перегляд0 коментарів

Kommentare


bottom of page