top of page

Крафтовий ринок у Недогарках приємно здивував численних споживачів

31 липня на мешканців Недогарок та гостей міста чекала непересічна подія – відкриття еко-ринку. Як стало відомо, ТМ Королівська ферма відкрила власний Український крафтовий ринок в селі Недогарки.

Аграрна компанія "Семаль" сьогодні зібрала споживачів із різних куточків області на відкритті еко-ринку у селі Недогарки. Правду кажучи, дійсно було чим здивувати пересічного покупця.

Прилавки були забиті, навіть утворилася черга з охочих придбати собі екологічну продукцію. Люди купували овочі та фрукти, різноманітну консервацію, мед з горіхами, гриби, м'ясо цесарок та навіть равликів. І це лише мала частина всього, що можна придбати на крафтовому ринку. Особливий попит був на м'ясо і яйця страусів. Зустрічали гостей місцеві музики біля облаштованої фотозони та пригощали варениками, оковитою з меду та узваром.

Відкриття Крафтового ринку в центральному регіоні – це значний крок до Європи. Бо якість, безпека, асортимент, товарність продукції, об’єктивна ринкова ціна та сучасні умови продажу продукції – ось основні складові діяльності еко-ринку. Боротьба за покупця на ринку призводить до підвищення якості та споживчих властивостей продуктів, бо метою було створити цивілізоване місце зустрічі попиту та пропозиції, що дозволяє виявити і сформувати реальну ринкову ціну на екологічну продукцію. І з цією задачою Аграрна компанія Семаль справилися.

ТМ Королівська ферма ласкаво запрошує усіх відвідати крафтовий ринок та сподівається, що в майбутньому він стане осередком торгівлі екологічно - чистих та вирощених з любов’ю продуктів.


Ринок розташований у екологічному місці Полтавської області в селі Недогарки на вул. Миру, 63. Еко-ринок працюватиме щодня з 8 години ранку до 7 години вечора.


489 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page