top of page

Кіровоградська ОДА перевірить готовність Світловодська до опалювального сезону

Кіровоградська ОДА перевірить готовність Світловодська до опалювального сезону, аби запобігти зриву його початку.

14 вересня, під час наради, яку провела голова Кіровоградської ОДА Марія Чорна за участі міського голови Світловодська Андрія Маліцького, заступника голови ОДА Сергія Поліщука, директора департаменту ЖКГ облдержадміністрації Ольги Довжук, а також представників теплогенеруючого підприємства «Світловодськпобут» і КП «Власівські мережі».

За словами міського голови Світловодська Андрія Маліцького, наразі акти готовності до опалювального сезону 2021-2022 років низки закладів соціальної сфери не підписані через зауваження. Водночас наразі в Світловодську проводиться заміна обладнання, труб теплопостачання тощо, а також усунення зауважень від теплопостачальної організації ТОВ «Світловодськпобут».

Як уточнила директорка департаменту ЖКГ Кіровоградської облдержадміністрації Ольга Довжук, акти готовності до опалювального сезону будуть підписані в будь-якому випадку – але з окремими додатками із зауваженнями. Міська ж влада має звернути увагу на критичний стан обладнання, необхідного для нормального функціонування теплопостачальних мереж під час опалювального періоду. Адже несвоєчасне виконання ремонтів засувок та інших механізмів призведе до поривів під час настання холодів.

Надалі планується проведення перевірок щодо підготовки до опалювального сезону у міській територіальній громаді Світловодська.

Нагадаємо, що в минулі роки в Світловодську виникали критичні ситуації з початком опалювального сезону через зношеність мереж.

Приєднуйтесь до нашої спільноти у Вайбер - завжди свіжі новини, обговорення проблем громади та багато корисної інформації.

73 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page