top of page

Майже п’ять тисяч внутрішньо переміщених осіб проживають на території нашої громади

Чергова гуманітарна допомога людям, які були вимушені покинути свої домівки та перебувають на території Світловодської громади

Війна залишила сотні тисяч українців без житла, грошей, одягу, їжі та інших елементарних речей. Проте, Україна та Світ максимально намагаються не покинути їх наодинці зі своїм горем.

Майже п’ять тисяч внутрішньо переміщених осіб проживають на території нашої громади. Світловодська ОТГ стала частковим транзитом для мешканців з окупованих та зруйнованих міст України.

"На прохання міського голови Андрія Маліцького посприяти в забезпеченні гуманітарної допомоги ПП «Віктор і К» (ТМ Королівський смак) та група аграрної компанії «Семаль» (ТМ Королівська ферма) надали чергову гуманітарну допомогу людям, які були вимушені покинути свої домівки та перебувають на території нашої громади", - говорить керівник підприємств Максим Король.

"Дякую нашій дружній команді та всім, хто долучився до реалізації цієї допомоги. Завдяки налагодженому зворотному зв'язку співпраці ми зараз підтримуємо наш український народ і забезпечуємо першочергові життєві потреби людей в непростих умовах сьогодення.

Я переконаний, що спільними зусиллями і згуртованістю нам вдається зараз підтримувати один одного, і ми матимемо можливість і надалі максимально допомагати всім, хто цього особливо потребує", - підкреслює меценат Максим Король.

Продовольча підтримка - це наш другий фронт!

Не залишаємось осторонь!

Слава Україні!


177 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page