top of page

Майонез року – Королівський смак – "Вибір року" в Україні!

Міжнародний фестиваль-конкурс "Вибір року" в Україні оголосив результати

«Охоплює гордість за нашу компанію Королівський смак. Підприємство – це, як годинниковий механізм, де все злагоджено працює і залежить від кожної деталі. Коли команда згуртована - помилок не може бути», - говорить директор Королівського смаку Максим Король.

Міжнародний фестиваль-конкурс "Вибір року" в Україні оголосив результати щорічного маркетингового дослідження споживчих уподобань. Проект має на меті інформувати українців про товари та послуги, які здобули статус №1 на ринку у 2021 році, а також просуває кращі бренди країни. Переможці отримали авторитетну нагороду ― медаль "Вибір року", яка є атрибутом товарів №1 в Україні. Відзнака допомагає привернути увагу споживача біля полиці у місцях продажу та мережі. Так, 86,2% опитаних впізнають медаль, за даними Ipsos Ukraine, фахівця з дослідження світових ринків та громадської думки.


"Вибір року" в Україні ― одна з найпрестижніших нагород у сфері бізнесу, що існує на ринку понад 20 років, а медаль "Вибір року" – безпомилковий орієнтир для споживачів у питанні покупок та розуміння якості продукту чи послуги.


Методика визначення товарів та послуг №1 розроблена компанією Fеstivals International (США) і дає комплексну оцінку позиції товару, послуги та компанії-виробника на ринку.

Тож вітаємо наших земляків, бо завдяки цій нагороді, споживач може оцінити високу якість продукції та конкурентну перевагу.

394 перегляди0 коментарів

Commentaires


bottom of page