top of page

Митрополит Епіфаній прийняв громадського діяча, який разом з громадою доєднався до ПЦУ

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній вручив Геннадію Тертичному Указ про прийняття Свято-Успенської парафії до складу ПЦУ

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 12 вересня 2023 року провів у своїй резиденції – Митрополичому домі зустріч з головою парафіяльної ради релігійної громади Геннадієм Тертичним.

Предстоятель Православної Церкви України обговорив з громадським діячем непересічну роль ПЦУ та боротьбу з внутрішнім ворогом України, поспілкувалися з приводу поточних церковних питань, подякував йому та громаді за важливе рішення і вручив йому відповідний указ.

"Дякую його Блаженству, Блаженнішому Митрополиту Київському і всієї України Епіфанію, що Благословив Прохання: "Бажаючи послідувати Томосу про автокефалію ПЦУ та увійти в канонічне єднання з Православною Церквою України прошу прийняти мене разом з парафією до складу релігійного об'єднання ПЦУ, як ставропігійну релігійну громаду в безпосередньому підпорядкуванні Вашого Блаженства на підставі Томосу про автокефалію ПЦУ та постанови Священого Синоду ПЦУ №25 від 21 березня 2022 року.", - розповідає Геннадій Тертичний, голова парафіяльної ради релігійної громади Свято-Успенської парафії с.Піщане Кременчуцького району Полтавської області.

"З Божим благословенням разом продовжимо розвивати Православну Церкву України!" - додав Геннадій Тертичний. Вірянин разом зі громадою прийняв канонічно обґрунтоване рішення послідувати Томосу про автокефалію та доєднатися до Православної Церкви України.


Фото Пресслужба Київської Митрополії ПЦУ

431 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page