top of page

Нагородження учасників бойових дій з нагоди святкування 30-річчя Незалежності України

20 серпня з нагоди 30-річчя Незалежності України керівництво "Віктор і К" нагороджувало учасників АТО: грамоти, премію та подарунки отримали 49 учасників бойових дій.

Працівники підприємства, які пройшли війну на Донбасі, отримали не лише теплі слова вдячності від керівництва підприємства, а й грошову премію та святковий набір з продукцією підприємства.

Подібний захід проводиться завдяки ініціативі керівництва підприємства Віктора Михайловича Короля та Максима Вікторовича Короля, які передали щирі слова вітання з великим національним святом державності - 30-ї річниці Незалежності України!

Як розповів керівник прес-центру підприємства "Королівський смак" Геннадій Тертичний: "Ми нагороджуємо наших працівників, які пройшли горнило цієї війни, та працюють зараз на підприємстві". "Ми вдячні всім Вам, хто відстоював Незалежність... Мира всім нам!",- заявив, вітаючи поважних учасників АТО, заступник гендиректора з виробництва і продажів ПП "Віктор і К" Олександр Стеценко.

"З Днем національного прапора і Днем Незалежності Вас! Дякуючи Вам, зараз країна живе, люди працюють. Ми 30 років тому зробили вибір бути Незалежними. Тепер ми виборюємо цю Незалежність.... Мирного неба всім. Слава Україні!",- виступив директор ТОВ "Гідросенд" Олександр Фощій.

Один з тих, хто отримав привітання був Олександр Ющенко з Градизька. Він зараз працює охоронцем на підприємстві "Віктор І К", а раніше служив у 93-ій бригаді та в 2015-2016 роках був в зоні АТО.

"Війна багато чим запам’яталася. Особливо, перші втрати. Ми приїхали і не знали, що і як. В перший же день 120-мм міна залетіла на наші позиції і відразу були втрати. Тоді розумієш не на словах, а на ділі, що таке війна. Це сталося в Пісках...

Я і сам в зоні АТО отримав поранення. Зараз уламок в плечі. Лікарі не радять оперувати плече і видаляти уламок...

А ще хочу розповісти, що завдяки допомозі волонтерів і таких керівників, як на "Королівському смаку", армія витримала перші роки війни. Вони надавали посильну допомогу нам, бо армія була в плачевному стані...

Дякуємо їм, що і сьогодні нас не забувають!",- сказав Олександр Ющенко.


Вже після теплих слів 49 ветеранів АТО отримали грамоти, премію та подарунки.

235 переглядів0 коментарів
bottom of page