top of page

Посада директора Світловодського міського Палацу культури залишається вільною

Конкурс на посаду директора міського Палацу культури 25 серпня відбувся безрезультатно.

Минулий раз кандидатів на посаду директора Палацу культури було троє: Олена Куценко (раніше працювала заступником директора ЦДЮТ), Лариса Ляшенко (діючий директор Палацу культури), Надія Грижунова (колишній директор районного Будинку культури). З незрозумілих причин п’ять членів комісії (всього дев'ять) не підтримали жодного кандидата. Конкурс було провалено, хоча всі умови конкурсу було виконано.


Для проведення повторного конкурсу на посаду директора Світловодського міського Палацу культури управління культури і туризму виконавчого комітету Світловодської міської ради оголошує добір кандидатур від громадських організацій для включення їх до складу конкурсної комісії.

Визначення кандидатур від громадських організацій для включення їх до складу конкурсної комісії відбувається за результатами жеребкування.

Жеребкування проводиться у разі подання кандидатур не менше ніж від двох громадських організацій.

Дата проведення жеребкування – 22 вересня 2021р.


Для участі у жеребкуванні громадські організації подають на паперових та електронних носіях наступні документи:

1) лист у довільній формі, підписаний керівником громадської організації, із зазначенням трьох кандидатур, які рекомендуються для включення до складу конкурсної комісії. До листа додаються заява та анкета за формами, визначеними у додатках 1,2;

2) копію Статуту громадської організації, завірену належним чином.

Відповідальність за достовірність поданих даних несуть кандидат і громадська організація, що рекомендує кандидатуру для включення до складу конкурсної комісії.

Кандидатури, подані від громадської організації у сфері культури, функціональне спрямування якої не відповідає напрямкам діяльності закладу культури, в якому буде проводитися конкурсний добір, до участі у жеребкуванні не допускаються.

Кандидатура, яка подана більш ніж однією громадською організацією, до участі у жеребкуванні не допускається.


Склад конкурсної комісії має бути сформованим не пізніше 30 днів після оголошення конкурсу та затверджений міським головою.


Документи приймаються до 20 вересня 2021р. на поштову адресу: svetlovodsk_kultura@meta.ua

Телефон: (05236) 7-26-52

49 переглядів0 коментарів

Opmerkingen


bottom of page