top of page

Приватне підприємство "Віктор і К" - гордість України

Міжнародна агропромислова виставка Gulfood 2023

20 лютого у м. Дубай (ОАЕ) відкрився український павільйон на міжнародній агропромисловій виставці Gulfood 2023. Це головне місце зустрічі представників світової харчової промисловості, одна з найвпливовіших міжнародних продовольчих виставок світу!

У цьому році український павільйон на Gulfood святкує свій ювілей - 10 років участі у заході.

Компанія ПП «Віктор і К» серед сотень компаній з різних країн світу гідно представляє свою фірмову продукцію на національному українському стенді: рослинні масла, майонези та томатні соуси. Проведено успішні переговори з торгівельними компаніями з США, Канади, країн Латинської Америки, Європи, Африки та Азії.

Інформування іноземної бізнес-спільноти про можливості українського бізнесу та налагодження прямих ділових контактів з іноземними партнерами є одними із головних цілей виставки, і вони досягнуті успішно.


Участь українських 🇺🇦 експортерів у виставці Gulfood 2023 є дієвим практичним інструментом виходу на ринки Близького Сходу та Африки і налагодження бізнес контактів. Традиційний значний інтерес відвідувачів до українського павільйону ще раз підтверджує статус України як одного із найбільших світових постачальників продовольства.

"В умовах війни ПП «Віктор і К» робить максимум, щоб не зупиняти постачання продуктів харчування. Тож ми залишаємося надійним партнером у забезпеченні тих країн, які потребують продовольчі товари", - розповідає Максим Король.


Ми завжди раді вітати закордонних гостей та майбутніх партнерів !


487 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page