top of page

СБУ завітала до "Дніпро-Кіровоград"


Вчора, 11 січня, до офісу підприємства "Дніпро-Кіровоград" завітала СБУ. Згодом радник виконуюючого обов'язків гендиректора "Дніпро-Кіровоград" Сергій Карелін повідомили, що обшуки відбувалися в рамках досудового розслідування у кримінальному провадженні про розтрату та привласнення коштів при закупівлі спецтехніки для підприємства.

Зокрема, згідно ухвали суду про надання дозволу на обшуки, розслідування наразі проводять за фактом розтрати та привласнення коштів працівниками ОКВП «Дніпро-Кіровоград» у змові з ТОВ «Авто-Лидер» та фізичною особою, при купівлі спецтехнікою за завищеною ціною. Мова йде про екскаватор "Catterpillar" та автівку "IVECO", які підприємство купувало в кредит.

Крім того, очільник "Дніпро-Кіровоград" Олександр Пісний повідомив, що за кілька місяців до цього перевірку по цій закупівлі проводили фахівці Держаудитслужби, які тоді жодних порушень щодо ціни не знайшли.

Вчора СБУ завітала на підприємство, аби вилучити документацію по вище згаданих закупівлях, оскільки слідчий вважає, що службові ОКВП "Дніпро-Кіровоград", з метою приховування злочину, переховують документи по придбанню екскаватора та автівки в робочих кабінетах виконуючого обов'язків директора підприємства та головного бухгалтера.

Про результати обшуків поки невідомо.

515 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page