top of page

Святкові заходи до 30-річчя незалежності України

Урочистості, присвячені 30-ти річчю Незалежності України

09:00 - м. Світловодськ (мистецький узвіз) - Виставка художників, музичний вернісаж;

10.00 – хода у вишиванках. (Мистецький узвіз – Набережна). Вишиванка – це незмінний зв’язок поколінь, символ краси і незламної мужності. Доєднайтеся всією родиною до загальноміської ходи! Оздобимо різнобарв’ям окрасу Світловодська – Набережну!

10:45 - м.Світловодськ (набережна біля РК «LEVEE») - Масове виконання гімну України;

14.00 – дитяча розважальна платформа (сквер біля Палацу культури). Для найменших жителів нашої громади найцікавіші розваги у святковий день.

16.00 – фестиваль краси «Народжена вільною» (Центральна сцена Площі міста). Жінка здавна вважається берегинею роду людського. А якщо ця жінка ще й досягла успіхів у роботі, займається активною громадською діяльністю чи не зламалася перед труднощами – така жінка заслуговує на особливу повагу та шану.

18:00 - м.Світловодськ (центральна площа) - Урочистості, присвячені 30-ти річчю Незалежності України;

19:00 - м. Світловодськ (центральна площа) - Святковий концерт;

20:30 – дискотека «Незалежність. 30 на 30» (музичний та відеосупровід включають 30 хітів Незалежної України). Україна вважається найспівучою нацією. Безліч запальних, тематичних, емоційних, ніжних, мелодійних пісень. Ми підібрали для вас найпопулярніші хіти, які талановиті автори створили за 30 років незалежності України.

155 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page