top of page

Святкування 465- ої річниці Дня селища Власівка

26 вересня Власівка відсвяткувала свій «День народження» – як-не-як, кругла дата – 465 років!

Власівка, це фінансово-економічний центр Світловодської громади, який в цей чудовий день об’єднав людей різного віку – від малого до великого, щоб не лише взяти участь у конкурсах, переглянути концертну програму, відпочити, але й поспілкуватися один з одним та просто весело й цікаво провести час. Вкотре підтвердилася істина, що кожна людина – це не відірваний від дерева листок, а продовження певного роду, дитя краю, який має свою культуру та історію.


Яскравим дійством стало святкування Дня селища у залі Будинку культуру.

Продовжилося дійство вже на вулиці біля селищного Будинку культури, де паралельно на декількох майданчиках проходили виставки декоративно-ужиткового мистецтва, конкурси, гуляння, дитячі атракціони.

Пригощали людей смачною кашею під час святкового концерту вокалістів Власівки, Кременчука та Світловодська.

Тут було на що подивитися – мешканці села та організації приймали участь у різних конкурсах. Мелодійні пісні, запальні танці, музика – всі намагалися показати свої найкращі таланти та дарували присутнім своє тепло й посмішки.


Пізно ввечері розважали мешканців Власівки музична група Авіатор.

Завдяки спільній праці всіх організацій та спонсорській допомозі підприємст таких як ПП Віктор і К та ТМ Королівський смак, які розташовані на території селища – вдалося з «розмахом» відсвяткувати круглу дату День заснування селища – «Власівка – 465». Протягом всього свята смачно пахло шашликами, звідусіль лунав сміх дітей, які стрибали на батутах. Працювали дитячі атракціони: гірки, тир, машинки, паровозик з причепом та продавали солодку вату.

Свято проходило весело, панувала атмосфера злагоди, відчувалося, що День Власівки – це свято єднання.


Завершилося дійство святковою дискотекою та салютом.138 переглядів0 коментарів

Commentaires


bottom of page