top of page

Світловодська громада сьогодні прощається із загиблим Героєм ОХМАТОМ Олександром Володимировичем


Невимовне горе і невтихаючий біль прийшли в наше місто. У бою за волю України її цілісність і незалежність, за честь і достоїнство 10 березня 2022 року виконуючи військовий обов’язок героїчно загинув захищаючи українську землю від російських окупантів житель Світловодська молодший сержант Олександр Володимирович Охмат.

Народився Олександр 27 березня 1989 року в місті Кременчук Полтавської області. В 2019 році обрав свій шлях і став на захист України.

Там, на війні, смерть однакова страшна, очікувана і передбачувана, але як звикнути, як повірити, як жити з тим, що рідний син, коханий чоловік вже ніколи не ввійде до рідної домівки і не обійме свою сім’ю, не зустрінеться зі своїми друзями.


25 день війни на нашій землі.

Кожного дня на передовій гинуть найкращі українці, цвіт нації. Олександр мужній воїн, який поліг за свою державу, захищаючи нас з вами.


Своє життя Олександр Охмат до останнього подиху присвятив служінню Батьківщині. Він виконав свій військовий обов’язок до кінця. За наш спокій, за мир в Україні він заплатив найдорожчу ціну – своє життя, загинувши в ім’я Вітчизни. Вічна пам'ять. Висловлюємо співчуття рідним загиблого мамі Ользі Вікторівні та коханій Анні. Втрата непоправна.


Непоправна біда, жахлива трагедія сталася не тільки в родині Олександра, вона зачепила й кожного з нас. Нам доведеться відтепер жити і за нього достойно і яскраво, так любити цей світ, як любив його Олександр.


Герої не вмирають і світла пам'ять про Олександра завжди буде з нами.


Слава Україні! Героям Слава!

64 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page