top of page

Спалювання сухої рослинності у воєнний час можуть прирівняти до диверсії


Звертаємо увагу землевласників та землекористувачів, що спалювання сухої рослинності або її залишків заборонено! Крім того, у період воєнного стану такі дії можуть розцінювати як диверсійну роботу.


Закон України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо посилення відповідальності за злочини проти основ національної безпеки України в умовах дії режиму воєнного стану" від 03.03.2022 року № 2113-IX передбачає, що у санкціях статі 113 (диверсія) КК України встановлюється максимальне покарання в умовах воєнного стану.


Випалювання стерні, луків, пасовищ, ділянок із степовою, водно-болотною та іншою природною рослинністю, рослинності або її залишків та опалого листя на землях сільськогосподарського призначення у смугах відводу автомобільних доріг і залізниць, у парках, інших зелених насадженнях та газонів у населених пунктах без дотримання порядку, встановленого центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері охорони навколишнього природного середовища загрожує від 3 060 до 6 120 гривень штрафу, а для посадових осіб – від 15 300 до 21 420 гривень. За ті ж дії, вчинені на території заповідників, паліям загрожує штраф у розмірі від 6 120 до 12 240 гривень.

15 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page