top of page

СП ТОВ «Світловодськпобут» програв у суді апеляцію на рішення АМКУ


Північний апеляційний господарський суд залишив в силі рішення Господарського суду м. Києва, яким було повністю відмовлено у задоволенні позову СП ТОВ «Світловодськпобут» про визнання недійсним рішення Тимчасової адміністративної колегії Антимонопольного комітету щодо штрафу за зловживання монопольним становищем.

Порушення СП ТОВ «Світловодськпобут» полягало в тому, що займаючи монопольне становище на ринку надання послуг централізованого опалення у Світловодську (Кіровоградської обл.), воно нараховувало відключеним від внутрішньобудинкових мереж споживачам 100% розмір плати за послуги з централізованого опалення.

ТАК Комітету встановила, що 288 споживачів відмовилися від послуг «Світловодськпобут» та перейшли на інші джерела опалення, попередньо отримавши всі відповідні дозволи від органів місцевого самоврядування. Причиною відмови була незадовільна якість послуг з централізованого опалення: низький температурний режим у квартирах та несвоєчасний початок опалювального періоду.

За порушення Комітет оштрафував СП ТОВ «Світловодськпобут» на 1 192 689 гривень. Однак товариство оскаржило це рішення у суді. У підсумку Північний апеляційний господарський суд та Господарський суд міста Києва підтримали позицію АМКУ.

101 перегляд0 коментарів

Comments


bottom of page