top of page

Тетяну Вишневську – підозрювану у смертельній ДТП відпустили під заставу

За підозрювану Тетяну Вишневську внесли заставу у розмірі 340 тисяч гривень.

6 вересня 2021 року, Тетяна Вишневська, підозрювана у смертельній ДТП, що сталася 1 вересня у Світловодську, скористалася правом внести заставу у розмірі 150 прожитковий мінімумів, що складає 340 тисяч 500 гривень і вийшла на волю під певні зобов’язання.

Виконувачка обов'язків речниці обласної прокуратури Катерина Шраменко розказала, що у разі внесення застави підозрювана має приходити до слідчого, прокурора або слідчого судді за кожною вимогою. Без дозволу не може відлучатися з місця проживання або змінювати його.

Також вона не може особисто або через третіх людей спілкуватися з свідками аварії, має здати закордонний паспорт та носити електронний браслет.

“Якщо вона порушує хоча б одне з цих зобов'язань, тоді застава не повертається, а спрямовується в бюджет держави”, – уточнила Катерина Шраменко.

Нагадаємо, близько 4 години ранку у середу, 1 вересня, у Світловодську сталася аварія: водійка іномарки не впоралась з керуванням, авто вилетіло на тротуар, перед цим знесло багатокілограмову кришку протипожежного колодязя та збило жінку і врізалося в стіну магазину. Постраждала отримала тяжкі травми й померла в лікарні. Загибла – мама трьох дітей. Найменшій півтора місяця.


В прокуратурі кажуть, кермувальниця не їхала - летіла. Її швидкість по місту була щонайменше 80 кілометрів на годину. Для підозрюваної обвинувач просив арешт без права на заставу, бо певні, що дівчина може втекти від правосуддя за кордон.

«Близькі родичі підозрюваної Вишневської проживають за межами України: батько – РФ, мати – республіка Польща», - каже прокурор Ігор Васильків.

Адвокат підозрюваної мовляв, грошей на заставу не мають. Про підозрювану відомо лиш те, що сама вона офіційно не працює. Її чоловік їздить на заробітки до Києва. Звідки в такий короткий термін взялися гроші для застави невідомо.

428 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page