top of page

Транспорт на потреби ЗСУ від компанії Королівський смак


Війна згуртувала націю. Кожен українець на своєму місці: на фронті і в тилу самовіддано працює задля нашої Перемоги. Один із способів допомоги ЗСУ - передати автомобілі на користь військових потреб.

ПП «Віктор і К» компанія Королівський смак завжди допомагає Збройним Силам України.

З початку 2014 року на потреби армії було передано зерновоз, а починаючи з повномасштабного вторгнення з лютого місяця 2022 року через військкомат було передано вже 9 одиниць техніки відповідно до п. 3 ст. 6 Закону України від 21.10.1993 № 3543-XII «Про мобілізаційну підготовку та мобілізацію» виконання військово-транспортного обов'язку під час мобілізації, якщо не введений правовий режим воєнного чи надзвичайного стану, здійснюється згідно з Мобілізаційним планом України шляхом безоплатного залучення транспортних засобів підприємств, установ та організацій усіх форм власності для забезпечення потреб Збройних Сил України, інших військових формувань на умовах їх повернення власникам після оголошення демобілізації:

Фургон Фотон 1049

Фургон УАЗ 3303

Фургон WV LT-45

Газ 4509 бортовий

Камаз 5511 самосвал - 2 шт.

Камаз 53212 зерновоз

Краз 250 зерновоз

Ікарус -260

На законодавчому рівні на час військового стану приватне підприємство «Віктор і К» виконало повністю свої зобов’язання перед державою, але на цьому компанія не зупиняється і продовжує додатково надавати транспорт для ЗСУ - вже як гуманітарну допомогу.

«У ці важкі дні випробувань наш народ об'єднався, як ніколи, я дуже пишаюся бути частиною такого величного народу! Щосили і кожного дня намагаюсь бути гідним звання УКРАЇНЕЦЬ. І так само, як всі, роблю все, що можу, задля наближення нашої Перемоги. Ці автомобілі передано у конкретний підрозділ, де їх особливо зараз потребують. Відтепер вони будуть допомагати нашим захисникам. А я намагатимусь робити ще більше для найкращої в світі армії - ЗСУ! Все буде Україна!», - розповідає керівник підприємства і меценат Максим Король.

Днями компанія Королівський смак передала безоплатно для ЗСУ чергову автівку - пікап Нісан. На цей раз пікап вирушає на виконання бойових завдань для 1 стрілецької роти ОБ ТО.

Авто має 5 місць, повний привід, оснащений дизельним двигуном. Готується для передачі і мікроавтобус, який також вкрай потрібен нашим військовим. Продовжуємо працювати для потреб мирного населення і забезпечення ЗСУ з метою отримання найшвидшої перемоги над ворогом. До Перемоги разом!

877 переглядів1 коментар

1 Comment


Автомобілі, вкрай необхідні для ЗСУ, особливо буси, на яких кожне відділення може бути мобільним.

Like
bottom of page