top of page

Тренінг для місцевих парамедиків Світловодська громада


Для місцевих парамедиків нашої громади відбувся тренінг щодо надання домедичної та медичної допомоги в надзвичайних станах, зокрема різних типів ураження при застосуванні хімічної зброї, біологічної атаки та їх лікування.


Захід було проведено представниками організації «Лікарі без кордонів». «Лікарі без кордонів» – це міжнародна незалежна некомерційна медична гуманітарна організація, яка надає безкоштовну гуманітарну та медичну допомогу населенню, котре постраждало в результаті збройних конфліктів, епідемій, вимушеної міграції, стихійних лих у більш ніж 70 країнах світу.


Закордонними гостями було проведено тренінги, у яких взяли участь місцеві бригади екстреної медичної допомоги. Захід складався з теоретичної та практичної частини. На теоретичній була представлена презентація щодо видів хімічних агентів при застосуванні хімічної атаки.


На практичній частині місцеві парамедики ознайомилися із практикою швидкого, а найголовніше безпечного виїзду до постраждалих, фахівцями було продемонстровано перші дії лікарів для, якомога найшвидшої евакуації потерпілого.


Крім того медики іноземних країн поспілкувалися з представниками влади нашого міста, зазначивши, що така допомога не остання і вже незабаром вони знов відвідають нашу громаду.

40 переглядів0 коментарів

Comentários


bottom of page