top of page

Турнір з Богатирських ігор у Світловодську

22 серпня у місті Світловодськ на міському стадіоні відбувся турнір з Богатирських ігор.

Світловодськ став епіцентром проведення спортивних змагань. Головним спонсором спортивних змагань була компанія Королівський смак ПП Віктор і К, лунали слова вдячності Віктору Королю та Максиму Королю. Королівський Смак завжди підтримував і підтримує спорт в Україні.

Всього приймали участь у спортивних змаганнях 12 учасників з різних куточків України. Учасники змагань:

Мариненко Віктор (Харьків) Ананьєв Андрій (Красноград) Дракін Андрій (Градизьк) Силка Олег (Київ) Олег Пилипяк (Львів) Севастьянов Владимир (Кремінна) Іголкін Дмитро (Северодонецьк) Бондаренко Богдан (Рубежне) Дячкин Олексій (Кремінна) Білоконь Олександр (Івано-Франківськ) Скрипченко Олександр (Мелітополь) Митрюхін Микита (Дніпро) Один із учасників цих змагань, Олег Силка - абсолютний чемпіон світу та України по масреслінгу та рекордсмен Книги рекордів України.

Спортсмени виконували вправи: станову тягу (підйом з платформи автомобіля вагою 2 тони на кількість повторювань); «Прогулянку фермера» (дистанція 50 м., вага 180 кг. на час.); кантували колеса вагою 350 кг. (всього 7 переворотів на час); піднімали на груди з опусканням на землю 120-ти кілограмову колоду; тягли з положення сидячи 10-ти тоннувантажівку ТМ Королівський смак на дистанцію 30 метрів.

Переможці отримали чималі грошові винагороди!

І місце – 27 000 грн. від ПП Віктор і К та ТМ Королівський смак отримав абсолютний чемпіон світу та України Олег Силка ІІ місце – 10 000 грн. отримав Володимир Севастьянов

ІІІ місце – 5 000 грн. - Олег Пилипяк

Спортивні змагання, безсумнівно, є чудовою нагодою проявити себе для багатьох талановитих спортсменів. При всьому цьому завданнями є не тільки демонстрація спортивної підготовки і високі спортивні результати. З цим завданням учасники Богатирських ігор впоралися на славу, результати вражають!

Глядачі отримали чудові враження та неповторні емоції.


Зі святом всіх 30- річчя Незалежності України

Чекаємо на Богатирські ігри в наступному році


245 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page