top of page

УВАГА! Фотоконкурс відкрито! “Мама, тато, я – спортивна сім'я”

Оновлено: 15 лип. 2021 р.

На Вас чекають чудові подарунки.

Умови конкурсу:

1.Потрібно підписатися на наш YouTube канал -https://www.youtube.com/channel/UCV2XLAc37_2CkInjx75rBZQ

2.Вступити до Viber групи - https://hide.su/WwTq

3.Підписатися на Telegram канал - https://t.me/svitlovodskotg

4.Надіслати на електроний адрес svitlovodskaotg@gmail.com найкраще ваше 1 фото 2021 року, де сім’я займається спортом, підписати світлину (гасло або дивіз), обов’язково вказати ваше ПІБ, скільки вам років, з якого часу займаєтесь спортом, звідки ви та ваш контактний мобільний номер, щоб в разі перемоги з вами можна було зв'язатися.

Переможців фотоконкурсу будуть обирати учасники Viber групи https://hide.su/WwTq, хто більше назбирає лайків, той і переміг, всього передбачено 3 фіналіста.

За I місце переможець отримає - Відеореєстратор Navitel R800

FullHD (1920x1080), скло, 6 лінз об'єктив, кут огляду 170 °.

За II місце переможець отримає - Смарт-годинник Amazfit Bip U Black (унісекс)

загартоване скло, соцмережі, повідомлення, акселерометр, датчик серцевого ритму, пульсометр, лічильник калорій, крокомір, відстеження часу активності, відстеження сну, підрахунок пройденої відстані, управління камерою смартфона, фітнес трекер, час роботи 9 днів, вологозахист плавання/купання та ін.

За III місце переможець отримає - УМБ Xiaomi Mi Power Bank 3 Pro 20000 mAh підтримує двосторонню швидку зарядку та завдяки своїм характеристикам є універсальним джерелом живлення навіть для ноутбуків!

Заявки на участь разом з фото (див. пункт 6) приймаються до 16 липня 2021 року включно. Голосування розпочнеться з 19 липня і на початку серпня визначемося, хто набрав більше лайків та переміг.

Бажаємо Вам перемог!

Увага! Через кволу реєстрацію конкурс буде проведено пізніше. Деталі згодом.

455 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page