top of page

У Світловодську на концерті до Дня міста зібрали 17 000 грн для ЗСУ


Понад 17 тисяч гривень зібрали на благодійному концерті «Все для перемоги», який був присвячений Дню міста. Цього дня, творчі колективи та солісти громади зробили вагомий внесок, як для втілення дійства, так і для допомоги ЗСУ. У кожного був свій фронт, але разом, командою, всі успішно впоралися з поставленими задачами і показали згуртованість, відданість та віру в наших славетних воїнів. Очільником міста було нагороджено переможниць онлайн - конкурсу «Найкраща вишиванка». Діти отримали не лише купу позитива, й подарунки від місцевої влади.


Крім концертної програми, до заходу долучились юні представники ЦВПВ, студенти та фахівці місцевого ПТУ та майстрині громади. Для найменших було організовано артпростір, де юні художники мали змогу висловити свої сподівання на світле майбутнє і таким чином передати привіт нашим захисникам. Нині Світловодськ об’єднав всю Україну, - до нас приїхали зірочки з Харкова, Донецька, Маріуполя,- всі наші, всі рідні!


Сьогодні важливо виконувати свої обов'язки так, щоб нашим воїнам там, на передовій, не було соромно за нас. Ми впевнені, - сильна армія тоді, коли сильний тил. Сподіваємось, що саме така атмосфера, саме такі емоції і підтримка один одного і є максимальною складовою єдності нашої держави.

13 переглядів0 коментарів
bottom of page