top of page

У світлі останніх подій: Максим Король

У світлі останніх подій, шквалу домислів та чуток про можливе повноцінне вторгнення, хочеться висловити і свою позицію

Нас намагаються змусити боятися. І це негативно позначається на всьому - і економічній арені, насамперед. Піднімається курс валют, зростають ціни на пальне, продукти...

Зрозумійте, небезпека – це реальний факт, але страх – це вже вибір кожного! Неможна скасувати або ігнорувати небезпеку. Але боятися чи ні - це завжди наше рішення! Страх ще ніколи і нікому не допоміг упоратися із критичною ситуацією. Страх лише паралізує та сковує. Він непродуктивний і ефективний. Тому у разі небезпеки набагато краще сконцентруватися та зібратися з думками. У давнину говорили: "Роби, що маєш - і будь, що буде..." Ця мудрість, як ніколи, актуальна в наші дні. Сьогодні всім українцям треба триматися разом, мислити раціонально та не піддаватися паніці.

А нашій команді, тим більше - не можна давати волю емоціям. Те, чим ми займаємося, – стратегічно важливе для кожного в нашій країні, тому що це продукти харчування… ми просто не маємо права на паніку та страхи!

Саме тому, незважаючи ні на що, навіть у цих непростих умовах, ми цілеспрямовано продовжуємо вкладати ресурси та власні сили у розвиток нашої спільної країни.


"Висновок простий: зберігаємо спокій і продовжуємо робити свою справу. Кожен повинен бути на своєму місці", - говорить успішний бізнесмен Максим Король - директор ПП "Віктор і К", ТМ "Королівський смак" та аграрної групи компаній "Семаль".

1 200 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page