top of page

У центрі Кропивницького влаштували виставку ретро-автомобілів

У Кропивницькому біля обласного краєзнавчого музею влаштували виставку ретро-машин.

Виставка відбулася в рамках етапу міжнаpoднoгo автопpoбігу на pетpo-автoмoбілях, який присвячений 30-річчю Незалежності України та пролягає через 30 міст України, Молдови та Румунії.

На ретро-виставці показали 17 автівок. Їх власники – автолюбителі з Кіровоградської та Черкаської областей. Розповів керівник "Авторетроклубу" у Кропивницькому Микола Урсаленко.

"Найстаріша машина виставки – французький автомобіль 1936 року випуску. До сих пір він на ходу, я за ним доглядаю. Я купив це авто в 1984 році у Житомирі і з тих пір воно у мене. Я його вдруге відреставрував та пофарбував. Він двомісний, чотирициліндровий, має повітряне охолодження, дуже мало споживає бензину. Такі автомобілі безцінні".

Організатор та учасник марафону Роман Щипков розповів, що цей промо-марафон присвячений участі української команди в Ралі Монте-Карло, яке відбудеться у 2022 році.

"Запорожець один з двох, який має офіційну реєстрацію, 402 стартовий номер. Автомобіль пройшов повністю перевірку комісарів Королівського клубу Монако і допущений до змагань, які відбудуться 24 січня 2021 року. На сьогоднішній момент ми вже проїхали 12 міст України, це майже 1800 кілометрів", – розповів Роман Щипков.


63 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page