top of page

У шоу "Холостячка" переміг Андрій Задворний

Злата Огнєвіч обрала своїм супутником Андрія Задворного зі Світловодська

3-го грудня фанати телешоу нарешті дізналися, кому вона сказала “Так”. Обранцем 35-річної Злати став 32-річний підприємець зі Світловодська Андрій Задворний.

“Такий довгоочікуваний момент для мене! Я щиро вірила, що зустріну справжнє кохання на проєкті, і ось воно зі мною трапилося! Я знову заплющую очі і розчиняюся в моменті, коли сказала “Так” Андрію і хочу з вами поділитися своїми почуттями!”, – написала Злата в Instagram.

“Я Люблю і готова кричати про це на весь світ, мій Всесвіт заграв новими фарбами, я відчуваю любов кожною своєю клітинкою! Вона проникає крізь шкіру, як мільйони галактик, дивиться в очі коханому чоловікові і шепоче ВІРЮ”, – описала відчуття Огнєвіч.

Як відомо, Андрій був одружений та має 6-річну доньку Кіру, з якою вже познайомив Злату.

“Навіть не віриться, що все позаду. Я стою і посміхаюся, дивлюся на неї і читаю все на обличчі. Більше немає “здається”, “а може”, є відповідь у її очах. Потім на вустах. Потім звідусіль чуються захоплені вигуки, канонада шампанських залпів, але у вухах дзвін, серце б’ється, а очі застилає пелена. Що все? Як все? Не може бути … точно все)? У цей момент у душі трепет і легкість”, – написав Андрій в Instagram.” Нарешті ми одні, я беру її за руку і виводжу туди, де будемо тільки ми вдвох, починатимемо новий розділ – пізнаватимемо один одного в тиші”, – підсумував Задворний.

Андрій сподобався Златі ще на першій вечірці, роздивилася в ньому "улюблений типаж чоловіків" співачки й рідна сестра Огнєвіч, хоча спільне майбутнє бачила зовсім з іншим чоловіком. У фіналі шоу "Холостячка" Злата Огнєвіч обрала саме Андрія Задворного - з цим учасником вона бачить своє спільне майбутнє. Чи складеться у співачки життя з переможцем проекту - покаже час.

524 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page