top of page

Щира подяка Віктору Михайловичу Королю та Максиму Вікторовичу Королю за допомогу!


"Щиро дякую Віктору Михайловичу Королю та Максиму Вікторовичу Королю за небайдужість і допомогу!

Завдяки допомозі ПП «Віктор і К» ми вирішили важливі логістичні питання, а також отримали 50% співфінансування 22 000 пляшок олії для нашого проєкту «Разом до перемоги» загальною вартістю 1 000 000 грн," - на своїй сторінці написав відомий політик, нардеп Олесь Довгий.

"Неможливо перемогти згуртований народ, який з усіх сил допомагає та турбується один про одного під час війни. І ми - українці - дійсно здатні на це! І незважаючи на труднощі, постійно доводимо це своїми діями!


Про все, що ми окремо робимо впродовж цих важких часів війни, можна довго говорити, але ми не створюємо з цього піар. Тому що це наш святий обов’язок! Проте не можу не подякувати нашим друзям!!! Так днями ПП «Віктор і К» разом із родиною Олеся Довгого у рівному співфінансуванні здійснили закупівлю соняшникової олії на користь проєкту «Разом до перемоги», метою якого є підтримка наших захисників, лікарів і вимушених переселенців та подолання гуманітарної кризи, спричиненої війною," - говорить керівник ТМ «Королівський смак» компанії «Віктор і К» Максим Король.

Гуртуємось! Працюємо! Перемагаємо! Все буде Україна!

180 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page