top of page

Юний патріот України

Компанія Королівський смак сприяє національно-патріотичному вихованню молоді

Знайомтесь, це Єгор, мешкає цей хлопчик на Світловодщині у смт Власівка. Його історія не залишила байдужою компанію Королівський смак. Ще на початку повномасштабного вторгнення Єгор разом з друзями збудували своєрідний блокпост у містечку, де перевіряли водіїв та збирали на допомогу ЗСУ. Влітку на пустирі рили окопи та збудували собі своєрідний бліндаж. І всі, хто міг з Власівки, їм допомагали будівельними матеріалами. І приїжджаючи провідати свого батька-військового, який знаходиться зараз на Бахмутському напрямку, йому надарували військове спорядження, форму, каску, розгрузку та навіть наколінники, зробили муляж автомата. Мама хлопчика все перешила та підігнала під розмір. Тепер можна з упевненістю сказати, що містечко Власівка - в надійний руках, коли його охороняють такі юні захисники, в яких тече козацька кров.


Бере гордість за те, що патріотизм та національна свідомість закладені у наших дітях на генетичному рівні від наших прабатьків і передаються від покоління до покоління. Війна в Україні сколихнула націю, підняла на надзвичайно високий щабель національно-патріотичну свідомість. Саме зараз ми повертаємося до споконвічних цінностей: утвердження любові до Батьківщини, відродження духовності, моральності, бережного ставлення до природних скарбів і національних надбань нашого народу. І це тішить і радує, наділяє вірою в краще майбутнє і спонукає рухатися далі.

На прощання юний патріот міцно потиснув руку директору із зв'язків з громадськістю та комунікації ПП Віктор і К і пообіцяв тримати позиції смт Власівка до повної Перемоги. Якщо у нас діти такі патріоти, то націю українців тим більше не здолати: Україна Переможе і буде вільною ", - Геннадій Тертичний. Побажаємо Єгору залишатися мужнім, самовідданим та дочекатися татуся з війни, живим та здоровим! Героям Слава!

1 909 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page