top of page

Як діяти при ракетному ударі по ГЕС


Виконавчий комітет Світловодської міської ради закликає містян в найближчі дні не ігнорувати сигнали повітряної тривоги та дотримуватись всіх необхідних заходів безпеки. Про це йдеться на сайті мерії.

Міська влада нагадує, що на території громади знаходиться стратегічна гідротехнічна споруда ГЕС.

"Наявними у противника засобами ураження важко спричинити руйнування всієї греблі, що може призвести катастрофічне затоплення, проте можливі незначні пошкодження та призвести до паніки серед мешканців міста. Шановні громадяни чітко слідкуйте за повідомленнями, що публікуються в засобах масової інформації та соціальних мережах. В разі катастрофічного руйнування на території нашої громади в зону катастрофічного затоплення підпадають Хмельницький мікрорайон та смт. Власівка. Задля уникнення паніки повторно публікуємо пам’ятки для населення зазначених районів. Тож закликаємо мешканців залишатись спокійними, дотримуватись всіх правил безпеки та бути готовими до різних сценаріїв", - йдеться у повідомлленні.

Людям, які проживають та працюють на території, яка потрапляє в зону катастрофічного затоплення в разі руйнування земляної греблі ГЕС, в разі отримання інформації про те, що виникла загроза катастрофічного затоплення необхідно: вимкнути електроживлення та газопостачання в помешканні або на робочому місці; взяти необхідні основні документи (паспорт, військовий квиток, документи про освіту, свідоцтва про народження та шлюб), гроші та цінності; взяти продукти харчування на 3 доби та питну воду; дітям дошкільного та молодшого шкільного віку вкласти в кишеню записку із зазначенням їх прізвища та ім’я, домашньої адреси, прізвища, ім’я та по батькові батьків, номери їх телефонів; організовано без паніки направлятись пішим порядком або приватним легковим транспортом до своїх збірних пунктів евакуації (ЗПЕ).

ЗПЕ № 1: Міський палац культури

Світловодська ГМО, СРЕМ ПАТ “КОЕ”, Кременчуцький судно сплавний шлюз, Світловодське районне лабораторне відділення Державної установи «Кіровоградський обласний лабораторний центр», ТОВ «Світловодський річковий термінал», ДП «Світловодський завод силікатних виробів», філія Кременчуцької ГЕС ПрАТ «Укргідроенерго», ТОВ « Світловодський завод металевих конструкцій», ЗОШ № 1, ДНЗ №14, АЗС - 3 од., будинки нижньої частини міста: квартал № 11: вулиці Б.Хмельницького (буд.1-109, 2-102), Гетьмана Марка Жмайла (буд.2-30), Мічуріна, Шкільна, Київська, В.Бойка (нижня частина), Садова (інд. сектор), Городоцька ( нижня частина буд 39-71), квартал №18: вулиці Гетьмана Петра Сагайдачного (буд. 1-56), Володимира Сосюри (буд. 1-68), провулок Василя Стуса, Пам'яті Героїв, Героїв Чорнобиля (буд.14,15,16,19,21), Зелена ( буд. 2-98,1-83), квартал №20: вул. Лісозаводська.


ЗПЕ № 2 : Загальноосвітня школа №10

ТОВ “Світловодський завод залізобетонних виробів” ТОВ ”Сідвелс”, Залізнична станція, ТОВ “Альянс-Імпекс”, ФОП Коханюк О.Б., ПП «Торговий дім «Каскад», 17-а ДПРЧ ГУ ДСНС в області, квартал № 12: вулиці Першотравнева (буд.1-107, 2-118), Володимира Сосюри (буд.55-104), Софіївська (буд. 1-32), Сухомлинського (18 будинків), Крилівська (18 будинків), Героїв Чорнобиля (буд.5-10), П.Мирного (буд.3-10), Залізничний провулок (депо). квартал №13 : вулиці Українська, Віктора Соколова, Б.Хмельницького (буд. 104-198,111-215), Героїв Чорнобиля, пров. П.Мирного (буд. 1-6), вулиці Правди (буд.1-3), Червона. квартал №14: вулиці Гетьмана Марка Жмайла (буд.3-61,32-98), Конька (буд.33-53,36-62), Вишнева буд. (1-59), Героїв Чорнобиля (буд.1,3,5), пров. Спортивний (буд.1-4), Зелена буд. (99-158).


ЗПЕ № 3: Загальноосвітня школа №5

ПАТ завод “Спецзалізобетон”, ПрАТ „Світловодське АТП- 13507”, СМКП «Комбінат комунальних послуг», ТОВ „Світловодський маслосирзавод”, СП ТОВ “Плайтех”, квартал № 15: вулиці Партизанська, Дмитра Яворницького, Михайлівська, Козацька (буд.1,3,5) і багатоквартирні будинки, Дружби (буд.1-7,2-18), Некрасова (буд.1,2-10), Ломоносова (буд.1,2,3,2а,3а), Озерна (буд.1-6); провулки Озерний, Зарічний, Степовий, Тобілевича, квартал №16: вулиці Котляревського, І.Мазепи, Покровська, Першотравнева (буд.109-221,120-224), Озерна (буд. 5,7,8,10,12), Некрасова (буд.3,5), Дружби (буд.20,22,24), провулки Новоселів, Луговий, Комарова, Першотравневий, Кропивницького. квартал № 17: вулиці Івана Франка, Тімірязєва, Комарова, Табурищанська, Дружби (буд.9,11,13,26,28,30), Козацька, Озерна (буд. 7-43).

В подальшому в складі колон ви будете відправлені в населені пункти безпечних районів Великоандрусівської громади Олександрійського району.Шановні мешканці смт Власівка !

Ви проживаєте та працюєте на території, яка потрапляє в зону катастрофічного затоплення в разі руйнування греблі Кременчуцької ГЕС.

В разі отримання інформації про те, що виникла загроза катастрофічного затоплення необхідно:

вимкнути електроживлення та газопостачання в помешканні або на робочому місці;

взяти необхідні основні документи (паспорт, військовий квиток, документи про освіту, свідоцтва про народження та шлюб), гроші та цінності;

взяти продукти харчування на 3 доби та питну воду;

дітям дошкільного та молодшого шкільного віку вкласти в кишеню записку із зазначенням їх прізвища та ім’я, домашньої адреси, прізвища, ім’я та по батькові батьків, номери їх телефонів;

організовано проводити посадку в автобуси в наступних місцях:

1) на розі вулиць Долинска-Зелена; 2) на розі вулиць Грушевського-Долинська; 3) біля адміністративної будівлі старости селища; 4) на розі вулиць Східна-Шевченка; 5) на розі вулиць Молодіжна-Праці;

мешканці, які можуть переміщатись приватним легковим транспортом евакуйовуються у складі загальних транспортних колон до збірного пункту евакуації;

працівники підприємств відправляються до збірного пункту евакуації транспортом підприємств;

в разі відсутності транспорту для евакуації необхідно самостійно направлятись пішим порядком до збірного пункту евакуації, який знаходиться в клубі с. Недогарки.

В подальшому в складі колон ви будете відправлені в населені пункти безпечних районів Кременчуцького району, Полтавської області.

2 537 переглядів0 коментарів

Комментарии


bottom of page