top of page

На дороги Кіровоградщина отримає пів мільярда гривень державної субвенції.


Під керівництвом голови постійної комісії Сергія Коваленка відбулося чергове засідання постійної комісії обласної ради з питань бюджету, фінансів та інвестицій. Участь у роботі брали перший заступник голови обласної ради Юрій Семенюк, заступник голови обласної ради Дмитро Лінько.

Постійна комісія погодила перерозподіл субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на ремонт 32 дорожніх об'єктів у Кіровоградській області у 2021 році. На капітальний ремонт вулиці Кіровоградське шосе у місті Олександрії передбачено кошти у сумі 35,6 мільйонів гривень, а на поточний ремонт вулиці Вокзальної у Кропивницькому – 50 мільйонів гривень. Розпорядниками коштів будуть Олександрійська та Кропивницька міські територіальні громади відповідно.

Розпорядником решти бюджетних коштів у сумі 499,8 мільйонів гривень визначено державне підприємство «Агенція місцевих автомобільних доріг», яке буде здійснювати будівництво, реконструкцію, ремонт і утримання 30 об'єктів автомобільних доріг загального користування місцевого значення, вулиць і доріг комунальної власності у населених пунктах.

58 переглядів0 коментарів

Comentarios


bottom of page