Локдаун вводиться з 8 по 24 січня


Буде заборонено прийом відвідувачів спортивних залів, фітнес-центрів, басейнів , крім відвідування спортсменами національної збірної; проведення всіх масових заходів , крім проведення офіційних спортивних заходів; робота підприємств громадського харчування і місць для харчування в готелях з 11 години до 6 годин наступної доби, крім надання послуг з харчування в готельному номері на замовлення клієнтів; діяльність продовольчих і непродовольчих ринків ; відвідування навчальних закладів незалежно від форми власності, крім закладів дошкільної освіти та спеціальних закладів.

У цей період дозволять роботу закладів громадського харчування в аеропортах , торгівлю товарами, які відносяться до засобів гігієни, засобів зв'язку . Торговельна діяльність іншими групами товарів може відбуватися із здійсненням адресної доставки замовлень і роботу перукарень та салонів краси за попереднім записом.Також документом пропонується продовжити режим надзвичайної ситуації до 28 лютого 2021 року на всій території України у зв'язку з істотним погіршенням епідемічної ситуації. Також пропонується продовжити термін дії карантину до 28 лютого 2021 року.

На період карантину забороняється все, що було заборонено раніше. Однак пропонуються деякі нововведення:

- Забороняється проведення масових (культурних, в тому числі концертів, спортивних, соціальних, рекламних і т.д.) заходів за участю понад 20 осіб (в разі проведення заходів з кількістю учасників до 20 чоловік організатор забезпечує дотримання між учасниками фізичної дистанції не менше 1 , 5 метра), крім заходів, необхідних для забезпечення роботи органів державної влади і органів місцевого самоврядування .

- Забороняється діяльність культових споруд і приміщень, пристосованих під молитовні потреби, за умови їх наповненості більше 50% передбачених стаціонарних місць для сидіння; Можна проводити релігійні заходи на відкритому повітрі з дотриманням дистанції 1,5 метра ;

- Забороняється прийом відвідувачів в кінотеатри з наповненістю кінозалів або залів понад 50 місць ( розміщення здійснюється з вільним місцем поруч, спереду і ззаду ) в кожному окремому кінозалі або залі; Дозволено прийом відвідувачів в музеях, виставках, галереях з можливість обмежити кількість відвідувачів в залі з розрахунку 1 людина на 10 кв. метрів.

- Забороняється проведення в ресторанах, кафе, барах тощо святкових заходів, банкетів, майстер-класів, публічних подій тощо;

- Забороняється проведення в навчальних закладах масових заходів (вистав, свят, концертів) за участю дітей з більш ніж однієї групи / класу і в присутності глядачів (відвідувачів).

Також забороняється робота ресторанів, кафе, барів після 23 і до 7 годин, з забороною проведення розрахункових операцій після 22 годин, крім доставки замовлень і замовлень на винос. І розміщення відвідувачів в закладах громадського харчування на відстані менше, ніж 2 метри між місцями для сидіння за сусідніми столиками і більше чотирьох осіб за столом.

У період з 11 січня по 22 січня 2021 рекомендується організаціям незалежно від форми власності, встановити для працівників режим дистанційної (надомної) роботи.


Повідомляє Ліга.нет
101 перегляд0 коментарів