top of page

Політик і блогер Антон Гура у очільника Кіровоградської ОДА. Питання про Світловодськ.

Багато хто знає про проблеми Світловодської лікарні з хворими на covid, але всі мовчать, медики вийшли на блогера Антона Гура для того, щоб він допоміг їм вирішити проблеми.

Антон Гура передав слова наших лікарів, медики планують звільнитись і працювати у Кременчуці тому, що у Кременчуці зарплата 20 тис при роботі з хворими на covid, а у Світловодську 5 тис. Головний Лікар Світловодської ЦРЛ звертався до колишнього голови ОДА за допомогою, але його за це "Наказали".


Голова ОДА зазначив що лікарі Світловодська не повинні працювати з пацієнтами хворими на COVID, але ситуація у місті навпаки. Інфекційне відділення яке переобладнали замість Дитячого забита хворими. Голова ОДА був здивований що таке може бути "Як вони можуть лікувати хворих, якщо у них немає договору? Вони порушують законодавство України." Зазначив Голова.

Він пообіцяв розібратися чому Головний лікар Світловодської ЦРЛ приймає хворих і лікує їх за кошти пацієнтів без дозволу. Державою передбачено лікування хворих на covid безкоштовно тільки у лікарнях які зазначені МОЗ. Лікарні Світловодська можуть тільки виявити Covid, зробити ПЛР тести, якщо вони підтверджені, то направити до лікарні яка спеціалізується на лікуванні хворих з covid - Зазначив голова ОДА.

Далі розмову продовжили про Кропивницький кардіо центр який також заповнений хворими на COVID... детальніше у відео:


1 534 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page