top of page

На Кіровоградщині 3 людей померло від коронавірусу.

  • 14 лют. 2021 р.
  • Читати 1 хв

На Кіровоградщині, за інформацією Кіровоградського обласного лабораторного центру, за минулу добу зареєстрували 41 одужання та лабораторно підтвердили 34 нові випадки за на коронавірус

хворюванняс. Померло троє жителів області, які хворіли на COVID-19.

Випадки COVID-19 зареєстрували:Світловодськ – 2;

Померли 70-річний чоловік із Новомиргородського району, 74-річна жінка з Петрівського та 49-річний чоловік із Добровеличківського.

Повідомляє:Без купюр.

Коментарі


© 2025

  • Instagram - Белый круг
  • White Facebook Icon
  • White YouTube Icon
bottom of page