top of page

Українцям доведеться розщедритися: інтернет подорожчає в кілька разів .

Українські депутати схвалили законопроект про стеження за жителями країни, причому платити за оновлення обладнання, необхідного для запису дзвінків і вихідних інтернет-даних, будуть провайдери. Вони піднімуть плату за інтернет-послуги, тому користувачі повинні бути готові до підвищення тарифів.


Законопроект передбачає відстеження дзвінків і вихідних інтернет-даних від кожного жителя країни без судового дозволу. Якщо в минулому спецслужбам потрібна була постанова суду для організації стеження, причому вони використовували своє обладнання , то тепер подібна техніка буде встановлена в мережах на постійній основі. А самі співробітники служби безпеки можуть почати стежити за людиною просто за підозрою в скоєнні ним будь-якого злочину, який можна кваліфікувати, як загрозливий цілісності держави. По-друге, всі завдання по обслуговуванню та встановленню подібного обладнання ляжуть на плечі провайдерів. А якщо враховувати, як вони ставляться до своїх клієнтів, оплачувати всі ці «пустощі держави» будуть саме звичайні користувачі, для яких ціна інтернету злетить до граничних висот.

Жителям України варто підготуватися як морально, так і фінансово – «Великий Брат» ще не стежить за тобою, але вже готується.


13 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page