top of page

В Україні розробляється програма фінансового лізингу на житло під 5% .


Мінфін спільно з профільними комітетами Верховної Ради розробляє програму фінансового лізингу на житло в межах 5% річних.

Про це під час форуму "Україна 30. Інфраструктура" заявив заступник голови Офісу президента Кирило Тимошенко.

"Фінансовий лізинг - це окрема програма, якою також займається Міністерство фінансів разом з профільними комітетами Верховної Ради. Ми будемо мати іпотеку під 7% і фінансовий лізинг, сподіваємося, під 5%", - сказав він.

За словами Тимошенка, програмою фінансового лізингу зможуть скористатися медичні працівники, військові, педагоги, поліцейські та соціально незахищені верстви населення.


"Сподіваємось, що ми зможемо це зробити також для внутрішньо переміщених осіб. Це те, про що багато-багато років говорили, але механізму фактично не було. Ми знайшли такий механізм", - зазначив заступник голови ОП.

"Зараз ми працюємо разом з Міністерством фінансів, з Нацбанком, щоб вийти на доступну та зрозумілу кожному громадянину іпотеку", - додав він.

"Сподіваюся, що в першому півріччі, як поставив завдання президент, ця іпотека і фінансовий лізинг будуть запущені. І це дасть найголовніше - житло людям. Друге - величезний мультиплікатор економіки", - резюмував Тимошенко.

Повідомляє:epravda

50 переглядів0 коментарів
bottom of page