top of page

Як схуднути після Нового року: ефективні способи для відновлення стрункої фігури.


Найголовнішими табу під час будь-якого схуднення чи то перед, чи то після свят, є голодування і швидкі дієти. Заморивши себе голодом і скинувши за кілька днів кілограми, ви ризикуєте отримати вдвічі більшу вагу та й ще можете нашкодити організму.

Отож, приводити тіло до звичної форми необхідно зважено і поступово. У цьому процесі є два важливих чинники: збалансоване харчування і спорт.

Для успішного схуднення потрібно вживати багато чистої негазованої води. Пити алкоголь, соки і солодку воду заборонено, адже це висококалорійні напої. Норма води розраховується для кожного індивідуально за таким алгоритмом: на кілограм маси тіла не менше 30 м Далі слід скласти раціон, який не має бути тягарем, а складатися із продуктів, які подобаються і є корисними. Так, зі свого харчування потрібно повністю виключити солодощі у будь-якому вигляді, вуглеводну їжу, напівфабрикати, різні соуси, кетчупи та майонези.

Обмежити треба кількість солі й спецій під час приготування страв, бо вони затримують воду в організмі. Також потрібно звести до мінімуму споживання перероблених м'ясних продуктів, таких як ковбаса та сосиски. Не слід їсти й копчені чи плавлені сири.

Натомість треба додати до раціону більше овочів, клітковини й злакових. Стосовно фруктів, ними зловживати теж не слід, бо деякі з них містять багато цукру і можуть призводити до збільшення ваги.

Повідомляє:ТСН

30 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page