top of page

Необгрунтовані тарифи - Мітинг у Світловодську


Громада Світловодської ОТГ також долучилася до акцій протесту проти підняття тарифів на воду, сьогодні 17.01.2021р. Міський голова зазначив про те, що є намір і вже розпочаті дії для повернення "Дніпро-Кіровоград" у комунальну власність. Поки триває цей етап ми хочемо, щоб нашим мешканцям зробили перерахунок тарифу за водопостачання - зазначив міський Голова.

На місті події були присутні деякі місцеві, та один обласний депутат, останній зазначив що депутати обласної ради вже ініціювали звернення до Президента та Кабінету міністрів України з приводу завищених тарифів на електро енергію та теплову енергію. Місцеві депутати Світловодської міської ради також звернулись до Президента України та Кабінету міністрів України щодо неприпустимих зростань тарифів. Всіх мешканців запросили для підписання документу щодо зменшення тарифів.

Мешканці обурені з приводу неадекватно високої ціни на воду яка йде зі Світловодська в усі населені пункти Кіровоградської області. Тариф встановлений один для всіх.296 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page