top of page

Зеленський : Якщо РФ нападе з Криму, будуть мобілізовані чоловіки й жінки

Президент Володимир Зеленський заявляє , що в разі нападу РФ на Україну з боку окупованого нею Криму "буде велика війна "будуть мобілізовані чоловіки й жінки"Гучну заяву президент дав в інтерв'ю " Форс" .

Президент на питання чи можливий напад з сторони РФ з боку Криму ? " Це жахлива ситуація я навіть не буду її уявляти . Я категорично проти такого розгортання подій . Будемо сподіватися що такого не станеться !


Зеленський особисто хотів би вийти з мінських домовленостей , але Україна не може цього зробити так як європейці можуть зняти санкції з Росії і представників ОРДЛО . Зустріч радників у нормандському форматі яка мала відбутися у грудні , не відбудеться . По-перше вони сперечаються . По-друге короновірус .

Коли все ж таки зустріч відбудеться , ми будемо готувати план з усіма датами . Так , це складно , але ми рухаємось в перед . Це все план " А ". Про план " Б " говорити за рано, так як це тонка дипломатія . На питання чи міг би президент зателефонувати Путіну ? Прозвучала відповідь : " він би міг, але не робить цього зараз так як не має предмета розмови " .

Якщо триватиме затримка із зустріччю радників , то я буду з ним спілкуватися обовязково . Як президент України я повинен зясувати з ним усі складні питання . Якщо моє спілкування з ним допоможе швидше закінчити війну , я буду з ним спілкуватися . Повинен бути діалог в нормандському форматі і звичайний діалог . Так як є питання які ми не порушуємо в нормандському форматі. Це питання заручників у Росії або Криму . Цей формат суто про Донбасу . Саме тому ми повині говорити з ним глобально .

15 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page