![](https://static.wixstatic.com/media/2dd6d8_20f2af69c00d4abf90185fbecf59ba37~mv2.jpg/v1/fill/w_147,h_105,al_c,q_80,usm_0.66_1.00_0.01,blur_2,enc_auto/2dd6d8_20f2af69c00d4abf90185fbecf59ba37~mv2.jpg)
Згідно з логістичним сценарієм імунізації населення проти COVID-19, департамент охорони здоров’я ОДА визначив 26 локацій під пункти щеплення. Про це під час пресконференції повідомив очільник департаменту Олег Рибальченко , 28 січня. «Імунізація буде проводитися на базі медзакладів. Однак в окремих приміщеннях. Ми не будемо поєднувати потоки охочих зробити щеплення від коронавірусної хвороби з іншими пацієнтами», – наголосив Олег Рибальченко. Він додав, що пункти імунізації будуть оснащені необхідним обладнанням для повного циклу. Нагадаємо, щоб отримати імунітет від COVID-19 необхідно зробити два щеплення з різницею у два тижні. Всього дві дози. Як уже повідомлялося, 10 мобільних бригад доставлятимуть вакцину від коронавірусу у райони Кіровоградщини.
Повідомляє :Кіровоградська ОДА