top of page

Частина українців ніколи не захворіє на коронавірус: експерт пояснив, кому пощастить.


Інфікуються коронавірусом не всі, хто з ним перетинається. На це впливає низка чинників, зокрема, генетика і імунітет. Саме цим можна пояснити те, що, приміром, у одній родині, яка тісно контактує, COVID-19 виявляють лише у частини. Про це голова комісії з біобезпеки та біологічного захисту при Раді нацбезпеки й оборони.України, академік НАНУ Сергій Комісаренко розповів в інтерв'ю РБК-Україна.його словами, захворіє людина чи ні передовсім залежить від кількості вірусу, з якою вона зустрінеться.


"Це залежить від дози вірусу. Залежить ще й від того організму, у який вірус потрапляє. Можливо, у цього організму, у цієї людини вже існує природній імунітет. Можливо, цей природній імунітет виробився проти тих коронавірусів, якими людина хворіла раніше", – каже Комісаренко.


Академік нагадав, що люди хворіють на сім типів коронавірусу. "Чотири – ті, які щороку спричиняють у нас гострі респіраторні захворювання, вони проходять досить легко й інколи ми на них не звертаємо особливої уваги. І три – вкрай небезпечні. Це перший SARS-CoV 2002-2004 років, MERS-CoV 2012 року й останній – SARS-CoV-2", – розповів він.

Повідомляє:ТСН

302 перегляди0 коментарів

Comments


bottom of page