top of page

В Україні створять онлайн-платформу для запису в чергу на вакцинацію від коронавируса.


Влада обіцяє, що через два тижні в Україні почнеться ковід-вакцинація. В Україні створять онлайн-платформу, де можна буде записатися в чергу на вакцинацію від коронавируса. Про це повідомив президент Володимир Зеленський під час наради в своєму офісі. Онлайн-платформу презентують в лютому.

«Уряд чітко пояснить людям, як записуватися на вакцинацію від Covid-19 і як буде відбуватися цей процес. Онлайн-платформа повинна бути чіткою і зручною », - пояснив президент. МОЗ поки переконує, що до отримання Україною вакцин від коронавируса залишилося два тижні.

Чиновники кажуть, що для початку вакцинації вже підтверджено отримання Україною 117 тисяч доз вакцин виробництва компанії Pfizer / Biontech. Поставка цих вакцин в Україні почнеться через два тижні, тобто в середині лютого. Також листом COVAX Міністерству охорони здоров'я було підтверджено поставку та іншої вакцини, а саме виробництва компанії AstraZeneca в кількості від 2,1 млн до 2,7 млн ​​доз. Поставка даної вакцини буде здійснюватися протягом першого-другого кварталу 2021 року.

Нагадаємо, президент Володимир Зеленський підписав закон, що дозволяє почати вакцинацію українців від коронавируса. 29 січня Рада прийняла закон про екстрену реєстрації вакцин. Завдяки цьому закону України зможе використовувати вакцини від коронавируса Pfizer / BioNTech, Sinovac Biotech, Moderna, Sinopharm, AstraZeneca.

Повідомляє:Главком

8 переглядів0 коментарів

Comments


bottom of page